انتشارات ارجمند

انتشارات ارجمند تهران

وب‌سایت: https://www.arjmandpub.com

ایمیل: info.arjmandpub@gmail.com

تلفن: 021 88982040

آدرس: تهران، بلوار کشاورز بین کارگر و 16 آذر پلاک 292

انتشارات ارجمند تهران

انتشارات ارجمند در سال 1374 با هدف انتشار کتاب‌های علوم پزشکی و روان‌شناسی تأسیس شد. این انتشارات با رویکردی کاملاً علمی به چاپ کتاب‌های روز جهان پرداخت. با گسترش رشته‌های دانشگاهی حوزه‌های پزشکی و روان‌شناسی، تهیه منابع درسی روزآمد با ترجمه‌های دقیق و رعایت دقیق مسایل فنی در دستور کار انتشارات ارجمند قرار گرفت. حاصل این فعالیت‌ها تولید حدود 1000 عنوان کتاب دانشگاهی در طول 20 سال است.

انتشارات ارجمند از ناشران پیشتاز در حوزه‌های روان شناسی، مشاوره و پزشکی است و تلاش اصلی این مجموعه کمک به پرورش و رشد سلامت جسمی و روحی جامعه است. موفقیت این انتشارات در نوآوری، حفظ کیفیت بالا در ترجمه و نشر مرهون همکاری اساتید و دانشجویان علاقه‌مند و دانش‌پرور از دانشگاه‌های سراسر کشور است. از اینرو انتشارات ارجمند همکاری گسترده‌ای با مراکز دانشگاهی سراسر کشور در زمینه‌های مختلف به ویژه انتشار کتاب و برگزاری همایش‌ها دارد.

رعایت اخلاق نشر و احترام به حقوق مؤلف از ارکان اصلی انتشارات ارجمند است و در این راستا تلاش گسترده ای انجام داده تا کتاب‌های ترجمه را با عقد قرارداد رسمی با ناشران اصلی و رعایت حقوق مؤلف منتشر کند. نتیجۀ این اقدامات انتشار مشترک کتاب با همکاری مستقیم انتشارات Elsevier و عقد قراردادهای متعدد کپی رایت با انتشاراتی‌های Routledge, Guilford, Wiley, Thompson, American Psychiatric Association, Elsevier  و American Psychological Association می‌باشد.

محبوب‌ترین کتاب‌های انتشارات

کتاب‌هایی که به انتخاب شما برگزیده شده‌اند!